Binnen de HRM-sectie van UBS Business School zijn onderstaande docenten betrokken. Onze docenten zijn doorgaans actief als: hoogleraar, consultant, doctor en/ of praktijkprofessionals van uiteenlopende bedrijven, multinationals en kennisinstellingen.
Rob Severens. Als HRD consultant adviseer, train en coach ik HR professionals op thema’s als performance management, talentmanagement, strategische personeelsplanning en duurzame inzetbaarheid. Daarnaast help ik HR afdelingen zich binnen de organisatie te positioneren en begeleid ik hen bij strategische verandertrajecten. Bijvoorbeeld in het kader van organisatie- ontwikkeling, nieuwe vormen van organiseren en de ontwikkeling naar zelforganiserende teams. Verder ben ik actief binnen de opleidingen Change & HR Business Partner.
Marijn Mulders heeft vanuit Cap Gemini talloze bedrijven en instellingen ondersteund bij het herinrichten van de bedrijfsprocessen en veranderprocessen. Bij een van zijn klanten is hij vervolgens in dienst getreden en heeft bij de werkmaatschappijen in Europa en Amerika veranderprocessen uitgevoerd waarbij het verbeteren van de resultaten en de bedrijfsprocessen centraal stond. Inmiddels werkt hij bij diverse Hogescholen, waar hij studenten inhoudelijk begeleidt en tevens coacht op het samenspel van theorie en praktijk.
Froukje van der Lende. Ik ben Froukje en help individuen, teams en organisaties om zich verder te ontwikkelen en hun potentieel nog meer te benutten. Inmiddels heb ik vele teams begeleid, trainingen gegeven, verandertrajecten geleid en mooie mensen gecoacht. Ik heb geleerd hoe je succesvol mensen meekrijgt, hoe je eigenaarschap en leiderschap kunt ontwikkelen en hoe groot het effect is van effectief communiceren en samenwerken. Dat tezamen met de vele studies die ik heb gevolgd en mijn NLP-trainerschap, maakt dat ik hier anderen nu graag in help.
Hans van der Spek. Al bijna 30 jaar actief op het snijvlak van Finance, ICT en HR. Vol enthousiasme deel ik mijn kennis en inzichten met mijn publiek, via de pers als spreker op seminars of als docent. Binnen Berenschot voer ik voornamelijk projecten uit gericht op de financiële aspecten rondom HR waaronder onder andere harmonisatie van arbeidsvoorwaarden, due dillengence onderzoeken en collectieve en individuele beloningsonderzoeken. Daarnaast adviseer ik ten aanzien van vraagstukken met betrekking tot de inrichting van de HRM-afdeling of de keuze en implementatie van HRM-software.
Olaf Otten is ruim 25 jaar werkzaam als HR-professional. Naast het vervullen van functies op permanente basis voor verschillende organisaties, is Olaf Otten sinds 2000 actief als zelfstandig ondernemer en vervult hij functies op interim basis. De HR-diensten die Olaf Otten biedt zijn: Interim HR Management, HR Project Management, HR Consultancy en Training en Coaching. Olaf Otten heeft als HR-Manager brede alsook specialistische ervaring opgedaan door werkzaam te zijn bij organisaties in ICT, bank- en verzekeringswezen, high tech industrie en semiconductor industrie.
Dr. Gerard Evers studeerde algemene econometrie (cum laude) aan de Universiteit van Tilburg. Hij was bijna 20 jaar als hoofddocent en buitengewoon hoogleraar verbonden aan de academische opleiding Personeelwetenschappen. Tussen 1999 en 2005 werkte hij als consultant bij IVA Tilburg en van 2005-2009 als directeur van het departement HRM van OSA, de Organisatie voor Strategisch Arbeidsmarktonderzoek te Tilburg en Utrecht. Tegenwoordig is hij directeur van Euro-HRM, een adviesbureau voor economisch personeelsmanagement, en docent bij diverse postacademische opleidingen.